Dzień Otwarty – 22.08.2022

Tylko w najbliższą środę (24 sierpnia), dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na marki: Maped, Maped Creativ, Maped Picnik oraz Stick’n.

Rabat dodatkowy doliczany do rabatu podstawowego. Zapraszamy na zakupy.


Podczas Dnia Otwartego na produkty marki Oxford i Top-2000 obowiązywać będzie rabat naliczany kaskadowo w wysokości 5%. Rabat doliczany do rabatu podstawowego.

Kup produkty marki Oxford za 1500 zł netto, a plakat promocyjny + 30 łamigłówek dostaniesz w gratis.


Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej na produkty firmy Interdruk. Z okazji Dnia Otwartego (środa, 24 sierpnia), obowiązywać będzie dodatkowe 2% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment. Rabat dodatkowy doliczany do rabatu podstawowego.

Zachęcamy do skorzystania z poniższych, atrakcyjnych promocji. Do każdego zakupionego pakietu otrzymasz gratis.


Już w najbliższą środę obowiązywać będzie dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na produkty marki Tetis oraz zeszyty marki Elisa. Rabat dodatkowy doliczany do rabatu podstawowego.

Przy jednorazowym zakupie powyższych produktów na kwotę powyżej 1 500 zł netto, wydłużamy termin płatności do 5 grudnia 2022.

Zapraszamy na zakupy.


Zapraszamy na spotkanie handlowe podczas którego obowiązywać będzie dodatkowe 3% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment. Rabat dodatkowy doliczany do rabatu podstawowego.

Zapraszamy do odwiedzin stanowiska i na zakupy.


Premiera nowych pakietów promocyjnych Patio już w najbliższą środę. Szczegóły promocji pakietowej z gratisami u Przedstawiciela Handlowego.

Zapraszamy do odwiedzin stanowiska i na zakupy.


Tylko do 24 sierpnia zakupy z magazynu ABRO w cenach sprzed podwyżki.

W trakcie spotkania obowiązuje aktualna promocja, w której za określony obrót otrzymasz bony Sodexo gratis:

  • 500 zł netto – 4% w bonach
  • 2 000 zł netto – 7% w bonach

Zakupy sumują się od 16 do 31 sierpnia.