O nas

Każda historia ma swój początek

Nasza rozpoczęła się w Warszawie w 1991 roku.

Początki nie były łatwe.
Cały posiadany przez nas asortyment, w skład którego wchodziły produkty zaledwie kilku polskich producentów, mieścił się w jednym samochodzie. Ten sam samochód służył nam długo. Był zarówno naszą „halą sprzedażową”, „magazynem” jak i środkiem transportu.

Na przestrzeni lat nabieraliśmy coraz więcej doświadczenia, uważnie słuchaliśmy naszych klientów i staraliśmy się zaspokoić ich potrzeby w jak największym stopniu.

Dzisiaj jesteśmy jedną z największych hurtowni papierniczo-szkolno-biurowych w Polsce.
Sukces ten osiągnęliśmy wspólnie ze wszystkimi naszymi klientami. Nadal wsłuchujemy się w ich potrzeby i ciągle się rozwijamy.

Oprócz szerokiej gamy asortymentu, oferujemy również doświadczenie i wiedzę, którą udało nam się zdobyć na przełomie ostatnich dziesięcioleci i którą zawsze chętnie się dzielimy.

Zapraszamy do współpracy!


Zdjęcie

Nasze strony

Zapraszamy do polubienia fun page’a ABRO, na którym znajdziesz informacje na temat aktualnych wydarzeń oraz wiele ciekawych produktów.

Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem francuskiej marki Decopatch na Polskę. Odwiedź nasz sklep i zobacz już teraz co możemy Ci zaoferować.

Zachęcamy do polubienia fun page’a Decopatch. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco z nowinkami i wydarzeniami związanymi z naszą marką.

Odwiedź naszego Instagrama i zobacz co niesamowitego możesz zrobić samemu, dzięki naszym produktom.

Wyróżnienia

Z radością informujemy, że nasza firma otrzymała nagrodę „Super Wiktoria” na jubileuszowej gali ogólnopolskiego konkursu „Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców” w kategorii Usługi dla Firm i Ludności.