Dzień Otwarty – 30.08.2023

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy Astra oraz do zapoznania się z poniższymi promocjami obowiązującymi podczas Dnia Otwartego.

Dodatkowy rabat 3% naliczany kaskadowo na farby plakatowe i plastelinę 13 kolorów oraz plastelinę 18 kolorów.

Zrób zakupy za 100 zł netto, a otrzymasz 10 bloków na licencji Barcelona po 1gr.

Poniżej do pobrania znajdują się pakiety promocyjne z gratisami.


Tylko podczas spotkania handlowego obowiązywać będzie dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na produkty marki Top-2000 oraz Oxford.

Kup kredki marki Oxford za minimum 399 zł netto, a w gratisie otrzymasz bloki rysunkowe Oxford.

Zapraszamy na zakupy.


Tylko w najbliższą środę obowiązywać będzie dodatkowe 4% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment firmy Koh-I-Noor. Zapraszamy na zakupy.


Od 30 sierpnia do 1 września obowiązywać będzie dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment marki Milan. Zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni lub poprzez platformę sprzedażową B2B.


Podczas Dnia Otwartego w ABRO obowiązuje dodatkowe 3% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment marki Tetis.

Kupuj produkty marki Tetis za określone kwoty i odbieraj super nagrody. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienia.

Za zakupy za określone kwoty na marce Elisa otrzymasz dodatkowe rabaty. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Na wybrane długopisy oraz bloki marki Colorino obowiązują atrakcyjne, obniżone ceny. Przy zakupie plasteliny Colorino farby plakatowe gratis.

Poniżej prezentujemy obowiązujące promocje pakietowe z gratisami. Kupując zestaw produktów otrzymujesz nagrodę rzeczową lub towar gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Tylko w ABRO podczas Dnia Otwartego otrzymasz dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment od firmy Tadeo.

  • Penamte
  • Kolori
  • Flexi ABRA
  • Dong-A
  • Mungyo