ABRO poleca #4

Puzzle marki WeirdPuzzles oraz klocki marki Gearblox, jeszcze nowość na naszych półkach, co mogą mieć ze sobą wspólnego oprócz dystrybutora? Na pewno to, że są to produkty bardzo ciekawe 🙂 i z dużym potencjałem.

Puzzle z postaciami niezwykle popularnych książek i gier pod tytułem „Wiedźmin”, oraz klocki z możliwością zdalnego, radiowego sterowania za atrakcyjną cenę, zdecydowanie zainteresują niejednego klienta. Nie tylko jako prezent dla dziecka, ale również dla dorosłych entuzjastów.

Wiedźmińskie puzzle

Geralt, Ciri, Jaskier, Triss i inni bohaterowie, których wszyscy fani Wiedźmina doskonale znają, zdobią okładki dwóch serii ekskluzywnie wydanych puzzli.

W każdym pudełku znajduje się wysokiej jakości układanka składająca się z 1500 elementów o wymiarach 58×85 cm, plakat z układanym wzorem oraz płócienny woreczek z symbolem Białego Wilka.

Grzbiet każdego z pudełek zdobi fragment grafiki z Ciri (seria 1) lub Gerltem (seria 2). W pełni skompletowana seria doskonale będzie prezentować się na półce.

Klocki Gearblox

Konstrukcja Gearblox Mechanical Master pozwala na zbudowanie z każdego zestawu dwóch pojazdów z napędem ręcznym, sprężynowym lub zdalnym. To tradycyjne klocki do budowy pojazdów wzbogacone o elementy pozwalające na ich transformację.

Składaj, rozkładaj, twórz nowe konstrukcje i rozwijaj swoją wyobraźnię!

Kolekcja 14 modeli – każdy z nich można zbudować na 2 . różne sposoby!

Wciągające składanie modelu i jeszcze lepsza zabawa zdalnie sterowanymi modelami!


Produkty możesz obejrzeć na naszej platformie pod poniższymi linkami:

(aby linki działały, trzeba być zalogowanym na platformie w przeglądarce internetowej)