Artykuły artystyczne od Royal Talens

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą popularnych produktów artystycznych firmy Royal Talens.

Szeroki wachlarz produktów, wykorzystane wysokiej jakości materiały oraz popularność wśród użytkowników sprawia, że produkty marek Van Gogh, Sakura, Art Creation oraz Bruynzeel są świetnym wyborem dla sklepów z asortyment artystycznym, które chcą zaspokoić potrzeby swoich klientów, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.

Poniżej do pobrania katalog Royal Talens oraz arkusz zamówień.

A poniżej prezentacja poszczególnych marek. Zapraszamy do lektury.

Van Gogh

Jeśli szukasz dobrej farby olejnej, holenderska marka Van Gogh jest dla Ciebie. Ta maślana farba olejna o doskonałej sile barwienia, wysokim poziomie pigmentacji oraz jednolitym stopniu połysku jest łatwa do mieszania i użycia. Farby te są świetne dla studentów i profesjonalnych artystów.

Teraz w ABRO przy zamówieniu 3 tubek 40ml fabr olejnych Van Gogh, czwarta tubka gratis (w kolorze tytaniczna biel). Promocja pod indywidualne zamówienie obowiązuje do końca lutego.

Sakura

Wynaleziony w 1982 roku atrament Pigma jest pierwszym na świecie atramentem pigmentowym na bazie wody. Odporny na blaknięcie, stabilny chemicznie atrament nie przebija ani nie pajączkuje. Po wyschnięciu wodoodporny, może być wykorzystywany z akwarelami, markerami wodnymi czy alkoholowymi. Z tego powodu artyści i projektanci wybierają cienkopisy Pigma Micron do swoich prac.

Art Creation

Talens Art Creation oferuje szeroką gamę szkicowników, idealnie dopasowanych do najpopularniejszych technik rysunkowych. Gładki papier 140 g/m2 w kremowym lub białym kolorze nada się do prac ołówkiem, kredkami, cienkopisami, pastelami, akrylami, gwaszami, tuszem, węglem drzewnym i delikatnymi akwarelami.

Bruynzeel

Bruynzeel to idealny wybór dla każdego, kto lubi rysować! Asortyment obejmuje ołówki, kredki artystyczne i akwarelowe oraz różne, duże zestawy kredek. Idealne do podarowania lub otrzymania w prezencie.