Biurfol – artykuły szkolne i biurowe z nadrukiem

Kolekcja produktów z nadrukiem to szeroka gama standardowych artykułów biurowych i szkolnych w nowej, nietuzinkowej odsłonie. Modne, kolorowe wzory, którymi wyróżnisz się w pracy, na spotkaniu, w szkole czy ożywisz domowe biurko.

Dzięki nadrukom pobudzisz wyobraźnię do działania podczas pracy, nauki i zabawy. To aż 14 wzorów do wyboru, dla dzieci i dorosłych, inspirowanych modnymi motywami i stylami.

W skład kolekcji wchodzą: segregatory, clipboardy, pojemniki na dokumenty, teczki z gumką, teczki koperty, okładki na dokumenty i zeszyty, notesy, podkłady na biurko i podkładki do prac plastycznych.

W ofercie firma Biurfol posiada gotowe pakiety okładek na dokumenty oraz notesy spakowane w displaye naladowe z przegródkami, które stanowią efektowną ekspozycję, co znacznie zwiększa szansę sprzedaży, ale również pozwala zapanować nad produktami o niewielkich rozmiarach.

W tym roku wypuścili na rynek szeroką ofertę podkładek szkolnych do prac plastycznych A4 i A3, zarówno w wersji z nadrukiem, jak i w jednolitej kolorystyce. Jest to niezbędnik każdego dziecka, świetnie zabezpieczający powierzchnię biurka czy blat przed zniszczeniem.

Wymiary podkładek (do prac A4 28×38 cm; do prac A3 38×56 cm), pozwalają na swobodną pracę, z uwagi na zachowanie sporego marginesu przy korzystaniu ze standardowych bloków rysunkowych.

Zapraszamy na zakupy stacjonarne oraz do składania zamówień poprzez platformę sprzedażową B2B.