Etykiety na przetwory Avery Zweckform

Stwórz swoją idealną nalepkę na przetwory dzięki etykietom w ciekawych kształtach (okrągłe, owalne, w formie kwiatu, ośmiokątne, kwadratowe), do samodzielnego zaprojektowania w bezpłatnym oprogramowaniu Design&Print online i do wydruku na zwykłej, domowej drukarce.

Dzięki dużej liczbie gotowych szablonów przygotowanych specjalnie z myślą o oznaczaniu słoików i butelek, projektowanie etykiet odbywa się łatwo i szybko.

Etykiety samoprzylepne Avery Zweckform pomogą ładnie i schludnie opisać słoiki, butelki oraz inne pojemniki z domowymi przetworami, które zapełniają spiżarniane półki.

Bez względu na to, jaki produkt chcesz oznaczyć, znajdziesz to, czego szukasz: naklejki na konfitury, dżemy, nalewki, likiery, soki, kompoty, wina, przyprawy i wiele innych!

Wybrane rodzaje etykiet są dostępne w wersji z łatwousuwalnym klejem. Nie musimy wyrzucać pojemników lub pracochłonnie, z użyciem szkodliwych rozpuszczalników, usuwać etykiet z trwałym klejem.

Etykiety dają się łatwo usunąć i nie pozostawiają żadnych brudnych śladów, a więc te same słoiki czy butelki można wykorzystać ponownie oraz na nowo oznaczyć za pomocą personalizowanych naklejek.

Etykiety papierowe Avery Zweckform posiadają certyfikat FSC, co oznacza że są przyjazne dla środowiska i nie zawierają chloru. Papier pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych, a etykiety podlegają pełnej utylizacji jako odpad papierowy.

Ponadto, produkcja etykiet Avery Zweckform jest neutralna pod względem emisji CO2 (certyfikat Focus Future) i zgodna ze standardem ISO14001, który pomaga zminimalizować negatywne czynniki oddziałujące na środowisko naturalne.