Książki z ulubionymi bohaterami – pomysł na prezent od wydawnictwa AMEET

Przed nami najgorętszy okres zakupów świątecznych. Szukamy prezentów dla dzieci swoich, znajomych, w rodzinie. Co wybrać? Czym się kierować? Co zrobić, by wywołać uśmiech na buzi malucha? Czy książka to dobry pomysł na prezent?

W ofercie wydawnictwa AMEET jest kilka pewniaków, które sprawdzają się przy każdej okazji. Dlaczego? Ponieważ to książki, w których dzieci mogą spotkać ulubionych bohaterów, czynnie uczestniczyć w ich przygodach. Książki, które kojarzą się wyłącznie z przyjemnością, rozrywką i dobrą zabawą.

Proponujemy krótki przegląd książkowych propozycji idealnych na Mikołajki i Gwiazdkę.

24 Dni do Gwiazdki – kalendarz adwentowy w nowym wydaniu

Dwa tytuły, które stanowią ciekawą alternatywę dla czekoladowych kalendarzy adwentowych. Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya i LEGO® sprawią, że czas oczekiwania do Gwiazdki upłynie szybko i wesoło!

24 zadania i kolorowanki umilą maluchom grudniowe wieczory. Codziennie można wyrwać kartkę z gotowym obrazkiem i podarować go dziadkom albo ozdobić pokój. Dołączone do książki naklejki można wykorzystać do stworzenia bilecików na prezenty.

Do wyboru dwa tytuły: Miki i LEGO®

Kolorowanki – świetny pomysł na dodatek do prezentu

Kolorowanki, malowanki wodne i książki z zadaniami to świetny pomysł na niedrogi dodatek do prezentu lub drobiazg na klasowe mikołajki.

Znani i lubiani bohaterowie, intuicyjne zadania i dużo naklejek to gwarancja dobrej zabawy. Wśród tytułów: Kraina lodu, Barbie™, Minnie, Miki, Kubuś i Przyjaciele, LEGO® City, LEGO® Batman.

Dla Malucha – pomysł na pierwszy książkowy prezent

Wspaniała seria z historyjkami o ulubionych bohaterach ze świata Disneya w przyjemnej dla oka oprawie. Moje pierwsze opowiastki bardzo dobrze sprawdzą się jako bajki przed snem albo czytanki, które urozmaicą podróż.

Te urocze historyjki nie tylko bawią, ale też przekazują pozytywne wartości, pomagając dziecku poznać i zrozumieć otaczający je świat. W tym magicznym, przedświątecznym okresie szczególnej uwadze polecamy tytuł Bambi odkrywa śnieg. W sprzedaży także inna nowość – Simba. Grzeczne słówka.

Zestawy prezentowe LEGO® – połączenie książki z zabawką

Wydawnictwo AMEET przygotowało też propozycje dla małych fanów LEGO®. Zestawy łączące książkę z klockami LEGO® podobają się i rodzicom, i dzieciom. To niewyczerpalne kopalnie pomysłów i inspiracji. Zapewniają małym czytelnikom wiele godzin kreatywnej zabawy, rozwijają ich wyobraźnię i zachęcają do samodzielnej lektury.

Warto dodać, że seria Buduj z Wyobraźnią w roku 2020 została wyróżniona przez dzieci w konkursie Zabawka Roku w kategorii Zabawy kreatywne. Zatem to największy pewniak wśród pewniaków!

Do wyboru dwa tytuły świąteczne oraz propozycje dla fanów LEGO® NINJAGO® i LEGO® DOTS.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem oraz do zakupów.