Nowości 14.10.2022

Prezentujemy nowości produktowe marki Kidea. Niepowtarzalne produkty polskiego producenta już na półkach naszej hurtowni, zapraszamy na zakupy.


Nowe farby akwarelowe w komplecie z pędzelkiem z naturalnego włosia. Paletka zawiera 4 kolory fluorescencyjne oraz 8 metalizowanych. Średnica pastylek wynosi 30 mm.


Gorąco zachęcamy do zapoznania z krótkim i przydatnym materiałem video, prezentującym nową odsłonę kultowej serii  Waterman HÉMISPHÈRE – Colour Blocking.


Puzzle drewniane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych puzzli. Układanki zawierają elementy w kształcie zwierząt. Składanie dostarcza dużo satysfakcji oraz poprawia zdolności manualne. Polecamy je na prezenty dla fanów puzzli i nie tylko.


Prezentujemy bloki, zeszyty oraz teczki z nowej kolekcji Pusheen. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami na licencji jednego z najbardziej rozpoznawalnych kotów.


Na naszych półkach są już dostępne nowości marki Craft Fun. Na szczególną uwagę zasługują naklejki ze wzorami świątecznymi. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.


Markery artystyczne Touch Cool ponownie dostępne na półkach naszej hurtowni.

Dwustronne markery alkoholowe, sprzedawane w etui po 80 kolorów, stosowane na papierze nie przemaczają kartki.

Można je w łatwy sposób nakładać i mieszać. Dzięki temu uzyskać możemy całą gamę barw pośrednich. Powstają w ten sposób nowe zestawienia tonalne, a także precyzyjne i subtelne cieniowania.

Komplet markerów będzie również świetnym prezentem.

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką i na zakupy:


Zoltar

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej firmy, która zagościła na naszych półkach. W ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • rozetki
  • świece elektroniczne
  • wstążki