Powrót do Szkoły z firmą Henry

Wejdź w nowy rok szkolny z firmą Henry! Polska firma prezentuje ofertę produktów szkolnych na nadchodzący sezon.

Dodatkowo z okazji nowego roku szkolnego tylko w naszej hurtowni, do końca sierpnia, obowiązuje dodatkowe 3% rabatu na cały asortyment firmy Henry.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym asortymentem szkolnym:

Dwustronny podkład na biurko

Format B3, wydrukowana na grubym papierze kredowym, dodatkowo pokryta folią błyszczącą. Można używać markerów suchościeralnych. Stosowana przez uczniów szkolnych jako pomoc naukowa, lecz nie tylko. Do użytku jako kompendium wiedzy tematycznie wg tytułu.

  • Ilość dostępnych wzorów: 16

Dwustronna plansza edukacyjna

Format A4, tzw. format plecakowy. Wydrukowana na grubym papierze kredowym, dodatkowo pokryta folią błyszczącą. Można używać markerów suchościeralnych. Stosowana przez uczniów szkolnych jako pomoc naukowa, lecz nie tylko. Do użytku jako kompendium wiedzy tematycznie wg tytułu.

  • Ilość dostępnych wzorów: 14

Lep na przedmioty A4 i A5

Lep na przedmioty A4 – graficznie jednostronny – plan lekcji A4 z tabliczką mnożenia. Naklejka elektrostatyczna w formacie A4. Bez kleju, nie zostawia śladów. Przywiera do każdej gładkiej powierzchni: szkła, mebli, metalu, betonu. Przyklej na ścianie, biurku, lodówce i wielu innych. Wielokrotnego użytku, odklejaj i przyklejaj gdzie chcesz. Można używać markerów suchościeralnych. Okres ważności od pierwszego użycia 6 miesięcy. 100% produktu podlega recyklingowi

  • Ilość dostępnych wzorów: 4

Lep na przedmioty A5 – graficznie jednostronny – plan lekcji A5. Naklejka elektrostatyczna w formacie A5. Bez kleju, nie zostawia śladów. Przywiera do każdej gładkiej powierzchni: szkła, mebli, metalu, betonu. Przyklej na ścianie, biurku, lodówce i wielu innych. Wielokrotnego użytku, odklejaj i przyklejaj gdzie chcesz. Można używać markerów suchościeralnych. Okres ważności od pierwszego użycia 6 miesięcy. 100% produktu podlega recyklingowi.

  • Ilość dostępnych wzorów: 4

Plan lekcji

Format A5, na odwrocie wydrukowana tabliczka mnożenia.

  • Ilość wzorów: 16

Edukacyjna zakładka magnetyczna

Zakładka 8 x 17 cm, rozłożona 8 x 34 cm. Uniwersalna i praktyczna, edukacyjna magnetyczna zakładka do książki. Magnes silnie zatrzymuje zakładkę przed jej lokacją. Zapakowana w woreczek foliowy z euro zawieszką. Cała obustronnie pokryta cennymi na tej wielkości wiadomościami, uczniom służy w najbardziej zaskakujących momentach.

  • Ilość dostępnych wzorów: 10

Naklejki na okładkę

4 blistry (12 naklejek), w woreczku foliowym z euro zawieszką, wzory do dostosowania z tradycyjnym planem lekcji, to ta sama grafika.

  • Ilość dostępnych wzorów: 20