Promocje 12.06.2024

Przez cały czerwiec rób zakupy na produktach marki 3M (z wyłączeniem taśmy pakowej), i za każde wydane 350 zł netto otrzymasz gratis w postaci ręcznika lub dyspensera do taśmy (gratisy wydawane losowo). Zakupy sumują się w czasie trwania promocji, która obowiązuje tylko z magazynu ABRO.


Kup 10 opakowań etykiet Europe100, a otrzymasz 1 opakowanie gratis. Zakupy sumują się przez cały maj i czerwiec. Zapraszamy na zakupy.


Prezentujemy aktualne promocje marki Milan. Dokonując zakupów pod indywidualne zamówienie otrzymacie Państwo gratisowe produkty lub dodatkowy rabat. Zapraszamy do składania zamówień.


Tylko u nas super niskie ceny na koszulki groszkowe marki Office Products:

  • Koszulki na dokumenty A4, PP, groszkowe, 50mikr, 100szt., Office Products – 6,31 zł net/net
  • Koszulki na dokumenty A4, PP, groszkowe, 100szt., Office Products –
    4,27 zł net/net

Oferta targowa na produkty marki Pentel aktywna tylko do końca czerwca. Rób zakupy i otrzymuj bony Sodexo i Pluxee gratis:

  • 3 500 zł netto – 200zł w bonach
  • 6 500 zł netto – 500 zł w bonach

Warunkiem udziału w promocji jest zakup minimum 3 pakietów z poniższej ulotki. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.


Przy zakupie produktów marki Toma za minimum 1 000 zł netto przez cały czerwiec, otrzymasz 3% dodatkowego rabatu w formie korekty premiowej. Oferta obejmuje zarówno zakupy z magazynu ABRO jak i z magazynu dostawcy. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Zapraszamy na zakupy.