Promocje 19.01.2023

Przy zakupie dwóch kalkulatorów marki Maul 72670/90 ML, kalkulator kieszonkowy 72610/90 ML kupisz za 1gr. Promocja obowiązuje tylko pod indywidualne zamówienie przez platformę Amex.

Wybrane pisaki i zakreślacze metaliczne marki Faber Castell 10% taniej. Szczegóły oferty w poniższej ulotce. Promocja obowiązuje tylko pod indywidualne zamówienie przez platformę Amex.

Kup zestaw akcesoriów do tablic suchościeralnych MemoBe, a otrzymasz marker z magnesem gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Kupując pakiet promocyjny Astrapap, 2 zestawy szklanek Florino otrzymasz gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie. Zachęcamy do składania zamówień.


Kupując produkty marki DpCraft, zdobywasz atrakcyjne rabaty.

  • 1 800 zł netto – 3% rabatu
  • 2 900 zł netto – 5% rabatu
  • 3 900 zł netto – 6% rabatu
  • 5 600 zł netto – 7% rabatu

Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Oferta pod indywidualne, jednorazowe zamówienie.


Tydzień okazji – kupując wybrane produkty z oferty walentynkowej oraz cyrkle geometryczne, otrzymasz gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.

Przy zakupie produktów z oferty firmy GDD za określoną kwotę, super nagrody lub towar gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Zapraszamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi firmy Interdruk. Do każdego zakupionego pakietu, super prezent za 1 zł. Promocja pod indywidualne zamówienie. Zachęcamy do składania zamówień.


Poniżej prezentujemy Państwu gazetkę promocyjną na produkty marki Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zachęcamy do zakupów.


Przedłużamy promocję „Akcja Archiwizacja”. Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje od 20.01.2023 do 24.02.2023. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Tylko w ABRO styczniowe zakupy z naszego magazynu sumują się i przy zakupach od 1000 zł netto – 8% gratis (5% w korekcie premiowej lub w bonach + 3% w produktach po 1 groszu z listy). Do promocji produkty z listy wybierane są losowo. Zapraszamy na zakupy.

Zamawiając produkty marek Strigo, UHU oraz Pukka Pad z magazynu WPC za minimum 3 000 zł netto, otrzymasz gratis bon Sodexo o wartości 200 zł lub 26tyś. punktów w programie lojalnościowym.