Promocje 20.06.2024

Przy jednorazowym zakupie produktów marki Rystor za kwotę powyżej 250 zł netto, zestaw kosmetyków Otulające Kozie Mleko Ziaja za 1 grosz. Promocja obowiązuje do końca lipca lub wyczerpania zapasów. Rozliczenie promocji odbywać się będzie po każdym zakończonym miesiącu.


Kup 10 opakowań etykiet Europe100, a otrzymasz 1 opakowanie gratis. Zakupy sumują się przez cały maj i czerwiec. Zapraszamy na zakupy.


Tylko u nas super niskie ceny na koszulki groszkowe marki Office Products:

  • Koszulki na dokumenty A4, PP, groszkowe, 50mikr, 100szt., Office Products – 6,31 zł net/net
  • Koszulki na dokumenty A4, PP, groszkowe, 100szt., Office Products –
    4,27 zł net/net

Oferta targowa na produkty marki Pentel aktywna tylko do końca czerwca. Rób zakupy i otrzymuj bony Sodexo i Pluxee gratis:

  • 3 500 zł netto – 200zł w bonach
  • 6 500 zł netto – 500 zł w bonach

Warunkiem udziału w promocji jest zakup minimum 3 pakietów z poniższej ulotki. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

W czerwcu kupując 12 setów dwustronnych pisaków do kaligrafii i liternictwa (SESW30C), płacisz tylko za 10 setów. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Przy zakupie produktów marki Toma za minimum 1 000 zł netto przez cały czerwiec, otrzymasz 3% dodatkowego rabatu w formie korekty premiowej. Oferta obejmuje zarówno zakupy z magazynu ABRO jak i z magazynu dostawcy. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Zapraszamy na zakupy.


Markery TouchCool
Puzzle Drewniane

Przy zakupie zestawu markerów artystycznych TouchCool otrzymasz dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo. Przy zakupie 9 lub więcej zestawów otrzymasz 10% rabatu naliczanego kaskadowo.

Przy zakupie puzzli drewnianych otrzymasz dodatkowe 10% rabatu naliczanego kaskadowo.

Promocja obowiązuje do końca lipca. Zapraszamy na zakupy.