Promocje 24.03.2023

Nowe pakiety promocyjne z gratisami Astra. Kupuj pakiety i wybieraj super nagrody. Zapraszamy do zakupów.

Ulotki oraz zestawienie pakietów poniżej.


Tylko w ABRO przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Faber Castell.

Zrób zakupy za minimum 1 000 zł netto i odbierz dodatkowe 4% rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje przy zakupach z półki ABRO.

Zakupy sumują się przez cały marzec. Rozliczenie korektą po zakończeniu promocji. Zapraszamy na zakupy.


Kupuj pakiety promocyjne i odbieraj super nagrody. Promocje na sezon szkolny obejmują nowości oraz stały asortyment marek Oxford i TOP-2000.

Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.

Super promocja na zeszyty marki Top-2000. Tylko teraz na wybrane pozycje aż 30% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo, który sumuje się ze standardowym rabatem. Oferta obowiązuje przy zakupie z magazynu ABRO.


Za zakupy powyżej 1 000 zł netto na produktach marki Pentel, 5% w bonach Sodexo otrzymasz gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje od 1 do 31 marca 2023 zarówno z magazynu ABRO jak i z Pentel.


Pióra kulkowe EnerGel w opakowaniach po 4 sztuki teraz w promocji 3+1 gratis. Zapraszamy na zakupy.


Przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Rystor. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 500 zł netto, a otrzymasz 5% zwrotu korektą premiową po zakończeniu akcji. Zakupy sumują się

Zapraszamy do składania zamówień.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami na produkty firmy Tadeo Trading. Szczegóły super promocji oraz atrakcyjnych gratisów znajdą Państwo w poniższych ulotkach. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Kupuj w marcu produkty od firmy WPC (Pilot, Strigo, UHU, Pukka Pad), za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje na zakupy tylko z półki ABRO.