Promocje 27.05.2022

Zapraszamy Państwa do zapoznania się oraz skorzystania z oferty wyprzedażowej ABRO. Szczególnie przed zbliżającym się Dniem Dziecka.

Ceny specjalne obowiązują na zakupy z magazynu naszej hurtowni.

Artykuły wyprzedażowe nie podlegają prawu zwrotu. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.


Zapraszamy do skorzystania z poniższych promocji, oferowanych przez firmę Amex. Oferty pod indywidualne zamówienie obowiązujące do końca maja.


Promocje pakietowe firmy Astra są aktualne tylko do końca maja. Zapraszamy na zakupy.


Przy zakupie produktów z oferty GDD za określone kwoty, super nagrody do wyboru. Oferta obowiązuje do 15 czerwca pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.


Przy zamówieniu produktów z bieżącej oferty Hamelin, wybierz 1 z 4 pakietów i odbierz kartę Allegro lub Duka o wskazanej wartości i kup co zechcesz!

Oferta pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.


Zachęcamy do zapoznania się z poniższym pakietem kreatywnym na Dzień Dziecka, za zakup którego otrzymasz upominek gratis. Oferta ważna do końca maja.

Zapraszamy również do skorzystania z aktualnych promocji firmy Interdruk. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Kupuj pakiety promocyjne i otrzymuj super gratisy. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.


Super promocja firmy Pentel wciąż aktualna – kupuj pakiety i otrzymuj gratisy. Szczegóły poniżej.


Ostatnia szansa na skorzystanie z promocji Stabilo – przy zakupach na określoną kwotę, nagroda do wyboru gratis. Oferta pod indywidualne zamówienie.

Oferta ważna do końca maja.


Ostatnia szansa do skorzystania z obowiązujących do końca maja promocji firmy WPC. Termin płatności – 5.09.2022. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.