Promocje 27.06.2024

Do końca czerwca rób zakupy na produktach marki 3M (z wyłączeniem taśmy pakowej), i za każde wydane 350 zł netto otrzymasz gratis w postaci ręcznika lub dyspensera do taśmy (gratisy wydawane losowo). Zakupy sumują się w czasie trwania promocji, która obowiązuje tylko z magazynu ABRO.


Tylko w czerwcu do wszystkich jednorazowych zamówień z naszego magazynu powyżej kwoty 5 000 zł netto po rabacie, otrzymacie Państwo wydłużony termin płatności do 20.09.2024, a do jednorazowych zamówień powyżej 10 000 zł netto po rabacie do 18.10.2024.

Zakupy mogą być dokonane przez naszą platformę, u naszych przedstawicieli handlowych lub osobiście w trybie samoobsługowym.

Warunkiem otrzymania wydłużonego terminu jest brak przeterminowanych płatności.


Tylko do końca czerwca przy zakupie 10 opakowań etykiet Europe100, jedno opakowanie otrzymasz gratis . Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Zapraszamy na zakupy.


Oferta targowa na produkty marki Pentel aktywna tylko do końca czerwca. Rób zakupy i otrzymuj bony Sodexo i Pluxee gratis:

  • 3 500 zł netto – 200zł w bonach
  • 6 500 zł netto – 500 zł w bonach

Warunkiem udziału w promocji jest zakup minimum 3 pakietów z poniższej ulotki. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

W czerwcu kupując 12 setów dwustronnych pisaków do kaligrafii i liternictwa (SESW30C), płacisz tylko za 10 setów. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Tylko do końca czerwca otrzymasz 3% dodatkowego rabatu w formie korekty premiowej, przy zakupie produktów marki Toma za minimum 1 000 zł netto. Oferta obejmuje zarówno zakupy z magazynu ABRO jak i z magazynu dostawcy. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Zapraszamy na zakupy.


Przy zakupie zestawu markerów artystycznych TouchCool otrzymasz dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo. Przy zakupie 9 lub więcej zestawów otrzymasz 10% rabatu naliczanego kaskadowo.

Przy zakupie puzzli drewnianych otrzymasz dodatkowe 10% rabatu naliczanego kaskadowo.

Promocja obowiązuje do końca lipca. Zapraszamy na zakupy.