Promocje 28.05.2024

Przez cały czerwiec rób zakupy na produktach marki 3M (z wyłączeniem taśmy pakowej), i za każde wydane 350 zł netto otrzymasz gratis w postaci ręcznika lub dyspensera do taśmy (gratisy wydawane losowo). Zakupy sumują się w czasie trwania promocji, która obowiązuje tylko z magazynu ABRO.


Kup 10 opakowań etykiet Europe100, a otrzymasz 1 opakowanie gratis. Zakupy sumują się przez cały maj i czerwiec. Zapraszamy na zakupy.


Skorzystaj z wyjątkowej okazji i kupuj skoroszyty wpinane marki Berlingo w wyjątkowo niskiej cenie: 0,51 zł netto do rabatu.


Poniżej prezentujemy ofertę targową na produkty marki Pentel. Rób zakupy i otrzymuj bony Sodexo i Pluxee gratis:

  • 3 500 zł netto – 200zł w bonach
  • 6 500 zł netto – 500 zł w bonach

Warunkiem udziału w promocji jest zakup minimum 3 pakietów z poniższej ulotki. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy.


Przy zakupie produktów marki Toma za minimum 1 000 zł netto przez cały czerwiec, otrzymasz 3% dodatkowego rabatu w formie korekty premiowej. Oferta obejmuje zarówno zakupy z magazynu ABRO jak i z magazynu dostawcy. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Zapraszamy na zakupy.


Przez cały czerwiec zrób zakupy z półki ABRO na kwotę 200 zł netto i otrzymaj gratis w postaci kubka oraz śniadaniówki. Zakupy sumują się przez cały miesiąc. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.