Promocje 28.07.2022

Do końca lipca obowiązuje promocyjna cena na wybrane książki z serii LEGO. Oferta pod indywidualne zamówienie obowiązuje do 31.07.2022. Zapraszamy do składania zamówień.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującymi promocjami firmy Amex:

Napój za markery

Kup pakiet nowych markerów MemoBe i odbierz pakiet napojów chłodzących na upalne lato. Oferta pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.

Skarbczyk Edding

Displaye marki Edding w niższych cenach nawet o 30%. Zachęcamy do składania zamówień. Oferta pod indywidualne zamówienie.

Cricco 500

Za zakup produktów marki Cricco objętych promocją na kwotę 500 zł netto, otrzymasz pakiet produktów o wartości 50 zł netto za 1 gr. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Kup pakiet promocyjny Monami o wartości 300 zł netto, a otrzymasz ekspozytor Monami + gratis do wyboru. Oferta obowiązuje do 31.08.2022 pod indywidualne zamówienie.

Kupując pakiet nowości produktowych marek Astra Pen i Astra, zyskujesz display długopisów lub butelkę w gratisie do wyboru. Zapraszamy na zakupy.


Super promocja na okładki zeszytowe neon A5 i A4. Przy zakupie 3 opakowań (A5 lub A4) 1 opakowanie (A5 lub A4) dostaniesz gratis.

Zapraszamy na zakupy.


Kupuj produkty marki Fellowes, ciesz się bardziej komfortowym stanowiskiem pracy i odbierz nawet do 230 zł CashBack.

Aby odebrać zwrot CashBack należy zarejestrować zakupy pod poniższym linkiem:

Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie od 1.07.2022 do 31.12.2022. Zapraszamy do składania zamówień.


Kup pakiet promocyjny klejów w sztyfcie marki Elmer’s i odbierz gratisowe produkty o wartości 50% pakietu. Zapraszamy na zakupy.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie pritt-1024x953.png

Do każdej sztuki zakupionego kleju w sztyfcie marki Pritt, otrzymasz 1 sztukę kleju 22g marki Office Products. Zapraszamy na zakupy.

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.