Promocje 28.09.2023

Zapraszamy do zamawiania świątecznych pakietów dekoracyjnych z produktami marki Astra, do których wybierzesz atrakcyjne gratisy. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Tylko do 30 września obowiązują promocje sezonowe na artykuły papiernicze.

Kupuj produkty marki Top-2000 i odbieraj super nagrody:

  • 1 500 zł netto i 15 SKU – 6% rabatu lub karta podarunkowa Rossmann 130zł

Kupuj produkty marki Oxford i odbieraj super nagrody:

  • 2 000 zł netto i 20 SKU – 7% rabatu lub karta podarunkowa Rossmann 100zł

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie i nie łączy się z innymi promocjami. Produkty zakupione w promocji nie podlegają prawu zwrotu.


Poniżej do pobrania atrakcyjne pakiety kreatywne z gratisami obowiązującymi do końca października. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi ABRO lub Interdruku.


Tylko do końca września na produkty marki Keyroad obowiązuje dodatkowe 3% rabatu. Zapraszamy na zakupy samoobsługowe lub przez naszą platformę sprzedażową B2B. Rabat naliczany jest automatycznie, niezależnie od ilości kupionych produktów.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami hiszpańskiej marki na nadchodzący miesiąc. Poniżej umieszczamy materiały promocyjne.


Z okazji zbliżających się świąt specjalnie dla Państwa na wybrane produkty marek: Parker, Waterman, Paper Mate, Sharpie, Elmer’s oraz Rotring, obowiązywać będą dodatkowe rabaty (od 5% do 10%). Oferta pod indywidualne zamówienia.


Kupując produkty marki Pentel za podane poniżej kwoty otrzymasz bony Sodexo:

  • 1 000 zł netto – 40zł w bonach
  • 2 000 zł netto – 140 zł w bonach

Kup minimum 20 sztuk pióra kulkowego BL2007 AG-CE, a otrzymasz gratis. Pióra idealne pod grawer jako upominek. Zapraszamy na zakupy. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Zapraszamy do zapoznania się z pakietami promocyjnymi z atrakcyjnymi gratisami. Oferta dostępna pod indywidualne zamówienie.


Dokonaj zakupu produktów marek: Pilot, Strigo oraz Pukka Pad na minimum 1000 zł netto i otrzymaj zwrot w wysokości 4% korektą premiową po zakończeniu promocji. Zakupy sumują się przez cały wrzesień i promocja obowiązuje tylko z magazynu ABRO.