Promocje 8.03.2023

Kup produkty marek Maped oraz Stick’n za minimum 300 zł netto i otrzymaj 5% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje od 20.02 do 12.03. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Rozliczenie promocji nastąpi po jej zakończeniu.


Tylko w ABRO przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Faber Castell.

Zrób zakupy za minimum 1 000 zł netto i odbierz dodatkowe 4% rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje przy zakupach z półki ABRO.

Zakupy sumują się przez cały marzec. Rozliczenie korektą po zakończeniu promocji. Zapraszamy na zakupy.


Super promocja na zeszyty marki Top-2000. Tylko teraz na wybrane pozycje aż 30% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo, który sumuje się ze standardowym rabatem. Oferta obowiązuje przy zakupie z magazynu ABRO.


Prezentujemy gazetkę promocyjną na produkty mari Milan. Oferta pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do składania zamówień.


Do każdego zszywacza Senso (61, 62, 63, 71, 72 oraz 73), rozszywacz gratis. Promocja obowiązuje z półki ABRO do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Poniżej prezentujemy gazetkę z wiosennymi promocjami na marki firmy Newell.

  • Parker
  • Waterman
  • Dymo
  • Paper Mate
  • Sharpie
  • Rotring
  • Elmers

Teraz masz okazję zaoszczędzić do 10% na wybranych produktach. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Za zakupy powyżej 1 000 zł netto na produktach marki Pentel, 5% w bonach Sodexo otrzymasz gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje od 1 do 31 marca 2023 zarówno z magazynu ABRO jak i z Pentel.


Pióra kulkowe EnerGel w opakowaniach po 4 sztuki teraz w promocji 3+1 gratis. Zapraszamy na zakupy.


Przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Rystor. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 500 zł netto, a otrzymasz 5% zwrotu korektą premiową po zakończeniu akcji. Zakupy sumują się

Zapraszamy do składania zamówień.


Kupuj w marcu produkty od firmy WPC (Pilot, Strigo, UHU, Pukka Pad), za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje na zakupy tylko z półki ABRO.