Biurfol – okładki szkolne na sezon 2021/22

Oferta okładek szkolnych Biurfol to przekrój formatów dostosowanych do podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego przez MEN.

Okładki na podręczniki i zeszyty dostępne są w opcji klasycznej, tj.:

  • nieregulowanej;
  • regulowanej;
  • samoprzylepnej.

Produkowane są w dwóch wersjach, z bezbarwnymi bądź kolorowymi zakładkami.

Każda okładka posiada kod kreskowy na sztuce, który ułatwia sprzedaż oraz identyfikację okładki na półce sklepowej.

Dodatkowo okładki posiadają tłoczenie z oznaczeniem formatu. Aby okładki nie niszczyły się zbyt szybko przy górnej i dolnej krawędzi wyposażone zostały w uskok, który zapobiega ich zaginaniu się.

W ofercie posiadamy również komplety okładek szkolnych na podręczniki dla wszystkich klas szkoły podstawowej, tj.:

  • I-III;
  • IV-VI;
  • VII-VIII.

W skład kompletów wchodzą okładki, których wysokość jest najpopularniejsza w danej grupie. Flagowy produkt, okładka zeszytowa A5, pakowana jest po 50 szt. lub 10 szt., natomiast okładki regulowane i pozostałe po 25 szt. w opakowaniu.

W tym roku wprowadzona została również oferta wybranych okładek regulowanych pakowanych w mniejsze paczki po 10 szt., które świetnie sprawdzą się zwłaszcza w sprzedaży internetowej.

Wśród bogatej oferty znajdą Państwo również pozycje dopasowane do konkretnych podręczników, np. okładka pozioma P1 – 203 na podręcznik „Lekcja Muzyki”, okładki na zeszyt do nut czy atlas.

Okładki samoprzylepne występują w 3 formatach, polecamy je zwłaszcza do zabezpieczenia ćwiczeń przedmiotowych. Dobór odpowiedniego formatu pozwala dopasować owijkę do okładki, aby po przycięciu do odpowiedniego rozmiaru nie tworzyć zbędnych odpadów.

Okładki można dezynfekować za pomocą środków czystości na bazie alkoholu.

Co roku na podstawie danych z MEN, aktualizowany i udostępniany jest wykaz podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego, ze wskazaniem wymiarów podręczników wraz z dopasowanymi formatami okładek z oferty Biurfol.

Do zamówień sezonowych dokładany jest również przymiar, który znacznie ułatwia dopasowanie okładek z naszej oferty do konkretnego podręcznika.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami oraz do zakupów poprzez naszą platformę sprzedażową B2B, lub stacjonarnie w naszej hurtownia na Staniewickiej 7 w Warszawie.