Powrót do szkoły z Happy Color

WRACAMY DO SZKOŁY!!! 

To hasło zawsze wzbudzało u dzieci mieszane uczucia: żal z powodu mijających wakacji, stres przed sprawdzianami, niechęć porannego wstawania, ale też radość z zobaczenia się z kolegami i koleżankami, bycie w grupie, możliwość spędzania wspólnie czasu, przeżywania razem przygód.

Pandemia sprawiła, że powrót do szkoły jest bardziej wyczekiwany i wzbudza więcej radości niż zazwyczaj, bo choć przynajmniej częściowo, naukę można prowadzić zdalnie, to kontakty z rówieśnikami online są trochę mniej dobre.

Happy Color rozumie doskonale te rozterki. W samym sednie tej marki drzemie tęsknota za przerwami w szkole. Każdy z naszych produktów poddajemy mentalnemu testowi: czy nadaje się na przerwę, czy dzieci będą chciały się nim pochwalić, podzielić, pobawić, wymienić…? Czy jest coś, co sprawia, że dzieci się czują jak Królowie Przerwy i czy są HAPPY?

W naszej ofercie nie brakuje stałych, silnych punktów programu, z których już słynie Happy Color takich jak:

  • bloki rysunkowe, techniczne i kolorowe;
  • bibuła;
  • farby plakatowe;
  • kleje szkolne;
  • długopisy wymazywalne.

Ale oferta się ciągle powiększa o nowe produkty:

  • bloki z motywami, bloki deko;
  • cała gama farb akrylowych, olejnych;
  • duża oferta klejów;
  • oraz coś, co dzieci pokochały całym sercem, a mianowicie długopisy wymazywalne.

W tym roku mamy nowe wzory takie jak: Rybki, Pixi, Buźki LOL.

Jest też nowość, absolutna innowacja: kolekcja długopisów i skuwek Cool Gang. Otwiera ona nową kategorię: produktów do kolekcjonowania Match&Fun.

Tym razem namawiamy dzieci do zbierania skuwek. Pakowane po 3 w blistrze pozwalają na zebranie całej kolekcji 8 postaci, bohaterów Cool Gangu, którzy przeżywają różne przygody.

Można je śledzić na naszych profilach oraz oglądać na kanale YouTube Happy Color:

Oglądając film można samemu snuć historię:

Każda skuwka pasuje do jednego z 4 modeli długopisu i ma dodatkową funkcjonalność: gumkę, która przydaje się w różnych trudnych momentach 😉

Skuwki, długopisy, ołówki można chować do piórników. To kolejna nasza nowość. Polecamy kilka wzorów i modeli. Nawiązują one do pozostałych naszych kolekcji takich jak Just, Me&City, Pixi, Afrykanki, gdzie znaleźć można długopisy, ołówki, teczki, notesy i worki na kapcie.

Happy Colorowa oferta jest szeroka, kolorowa i liczymy na to, że każde dziecko, które pójdzie do szkoły od września, będzie HAPPY.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją nowości oraz promocji, a także do zakupów.