Nowości 1.12.2022

Zapraszamy Państwa do składania zamówień oraz zakupów świątecznych produktów marki Decopatch. Kreatywny asortyment francuskiego producenta będzie idealnym prezentem.


Nowe długopisy wymazywalne marki Happy Color z serii Space i Story. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem i na zakupy.


Nowe pastele extra suche oraz suche w kredce znanej marki Koh-I-Noor. Zapraszamy do obejrzenia filmów przedstawiających możliwości nowych produktów.


Puzzle drewniane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych puzzli. Układanki zawierają elementy w kształcie zwierząt. Składanie dostarcza dużo satysfakcji oraz poprawia zdolności manualne. Polecamy je na prezenty dla fanów puzzli i nie tylko.


Nowe i wyjątkowe mozaiki marki Mosaaro już są na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów.


Już w grudniu będą dostępne nowe puzzle 3D marki Wrebbit, na licencji firmy Ubisoft z gry Assassin’s Creed. Oferta dostępna pod indywidualne zamówienie.


Poniżej prezentujemy ofertę, w której zawarliśmy produkty, które sprawdzą się jako prezenty zarówno dla młodszych i starszych Klientów. Zapraszamy do składania zamówień lub osobistych zakupów z półek naszej hurtowni.