Promocje 1.12.2022

Zrób dowolne zakupy za minimum 1 000 zł netto z magazynu ABRO, a odzyskasz 4% korektą po zakończeniu promocji. Zakupy sumują się przez cały okres akcji. Oferta obowiązuje od 1 grudnia 2022 do 31 grudnia 2022.

Bombkowa promocja! Kupując display, dostajesz pakiet wsparcia w swoim sklepie. Każdy kto kupi u Ciebie 3 markery otrzyma bombkę do samodzielnej dekoracji. Promocja pod indywidualne zamówienia.

Przypominamy o nadal obowiązujących promocjach do końca grudnia lub wyczerpania zapasów. Poniższe promocje obowiązują tylko pod indywidualne zamówienia.


Kupuj produkty marek Berlingo oraz Munhwa za określone kwoty i odbieraj bony Sodexo gratis. Zakupy sumują się z całego miesiąca. Oferta obowiązuje od 1-31.12.2022. Promocja nie łączy się z innymi.

Dodatkowo przy zakupie dwóch opakowań markerów permanentnych marki Centropen, trzecie opakowanie otrzymasz gratis.


Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje od 1 do 23.12.2022. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji na produkty Canson. Na wybrane produkty obowiązuje dodatkowy rabat. Promocja pod indywidualne zamówienia. Szczegóły oferty w poniższej ulotce.


Super cena na świąteczny papier do pakowania prezentów. Teraz tylko 1,80zł net/net za rolkę. Zapraszamy na zakupy.


Tylko w ABRO promocja jesienna zostaje przedłużona do 22.12.2022. Szczegóły znajdziecie Państwo w gazetce informacyjnej. Promocje obejmują wybrane produkty marek:

  • Parker
  • Waterman
  • Rotring
  • Paper Mate
  • Sharpie
  • Elmer’s
  • Dymo

Zapraszamy na zakupy i do składania zamówień.


Super promocje pakietowe na produkty marek: CoolPack, Colorino oraz Patio. Na uwagę zasługuje promocja pakietowa na długopisy wymazywalne. Do każdego pakietu gratis do wyboru. Zapraszamy do składania zamówień.


Przypominamy, że za każde 40 zł. netto po rabacie wydane na produkty polskiego producenta, premiowane będzie pyszną czekoladą marki Wawel. Zapraszamy do zakupów ze słodkim upominkiem.


Zamów 1 z poniższych nowości oraz dowolny asortyment marki Stabilo za minimum 1 300 zł netto i zgarnij 1 termokubek w gratisie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Im więcej wydasz na zakupy WPC w grudniu, tym więcej otrzymasz zwrotu. Twoje zakupy sumują się przez cały miesiąc, a po zakończonej promocji otrzymasz 4% w korekcie lub bonach Sodexo.

Zapraszamy na zakupy z magazynu ABRO.