Nowości 13.12.2022

Kalkulatory biurowe niemieckiej marki Maul od firmy Amex już są dostępne w naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy produktów marki ze 100 letnim doświadczeniem.

Nowość – blok samoprzylepny do flipchartów w teczce marki MemoBe. Arkusze papieru z zaokrąglonymi rogami doskonałe sprawdzają się podczas prezentacji i ekspozycji danych.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi maskotkami marki Ty z serii Beanie Bellies. Już w sprzedaży w hurtowni ABRO.


Nowe wzory z serii Sunset – Black i Green oraz kredki Sunset Multicolor już na półkach ABRO. Zapraszamy na zakupy.


Zachęcamy do zapoznania się z zimową ofertą nowości tekstylnych polskiego producenta. Na półkach naszej hurtowni są już dostępne:

  • piórniki
  • plecaki
  • portfele
  • worki na obuwie

Puzzle drewniane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych puzzli. Układanki zawierają elementy w kształcie zwierząt. Składanie dostarcza dużo satysfakcji oraz poprawia zdolności manualne. Polecamy je na prezenty dla fanów puzzli i nie tylko.


Poniżej prezentujemy nowości produktowe Sztuki Rodzinnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów.


Jeśli chcą Państwo mieć w swojej ofercie jeden z najbardziej popularnych prezentów z naszej branży, to zapraszamy do zakupu kompletu naszych markerów alkoholowych Touch Cool 80 kolorów.

Forma podania, jakość i cena to 3 cechy tego produktu, które są jego atutami jako idealnego prezentu dla każdego, kto odwiedzi Państwa sklep stacjonarny czy internetowy.


Poniżej prezentujemy ofertę, w której zawarliśmy produkty, które sprawdzą się jako prezenty zarówno dla młodszych i starszych Klientów. Zapraszamy do składania zamówień lub osobistych zakupów z półek naszej hurtowni.