Promocje 13.12.2022

Zrób dowolne zakupy za minimum 1 000 zł netto z magazynu ABRO, a odzyskasz 4% korektą po zakończeniu promocji. Zakupy sumują się przez cały okres akcji. Oferta obowiązuje od 1 grudnia 2022 do 31 grudnia 2022.

Bombkowa promocja! Kupując display, dostajesz pakiet wsparcia w swoim sklepie. Każdy kto kupi u Ciebie 3 markery otrzyma bombkę do samodzielnej dekoracji. Promocja pod indywidualne zamówienia.

Przypominamy o nadal obowiązujących promocjach do końca grudnia lub wyczerpania zapasów. Poniższe promocje obowiązują tylko pod indywidualne zamówienia.


Kupuj produkty marek Berlingo oraz Munhwa za określone kwoty i odbieraj bony Sodexo gratis. Zakupy sumują się z całego miesiąca. Oferta obowiązuje od 1-31.12.2022. Promocja nie łączy się z innymi.

Dodatkowo przy zakupie dwóch opakowań markerów permanentnych marki Centropen, trzecie opakowanie otrzymasz gratis.


Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje do 23.12.2022. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Kup wybrane produkty za minimum 3 500 zł netto i wybierz jeden z wielu super gratisów. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Przypominamy o trwającej promocji jesiennej do 22.12.2022. Szczegóły znajdziecie Państwo w gazetce informacyjnej. Promocje obejmują wybrane produkty marek:

  • Parker
  • Waterman
  • Rotring
  • Paper Mate
  • Sharpie
  • Elmer’s
  • Dymo

Zapraszamy na zakupy i do składania zamówień.


Super promocje pakietowe na produkty marek: CoolPack, Colorino oraz Patio. Na uwagę zasługuje promocja pakietowa na długopisy wymazywalne. Do każdego pakietu gratis do wyboru. Zapraszamy do składania zamówień.


Im więcej wydasz na zakupy WPC w grudniu, tym więcej otrzymasz zwrotu. Twoje zakupy sumują się przez cały miesiąc, a po zakończonej promocji otrzymasz 4% w korekcie lub bonach Sodexo.

Promocja obowiązuje dla sumy zakupów powyżej 500 zł netto po rabacie.

Zapraszamy na zakupy z magazynu ABRO.