Nowości 16.11.2023

Na naszych półkach znajdą państwo nowy asortyment marki Godan, bez którego ciężko wyobrazić sobie organizację jakiejkolwiek imprezy czy zabawy. Zwracamy szczególną uwagę na stroje karnawałowe. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami oraz na zakupy.


Produkty do pakowania prezentów oraz gadżety świąteczne marki Incood, które idealnie pasują na prezent pod choinkę czy Mikołajki, już są dostępne w ABRO. Poniżej prezentujemy nowy asortyment.


Zapraszamy do zapoznania się z nowymi klockami japońskiej marki LaQ. Edukacyjne klocki LaQ są idealnym prezentem dla dzieci – rozwijają wyobraźnię oraz edukują. Klocki dostępne pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.


Szkolnej marki CoolPack przedstawiać nikomu nie ma potrzeby. Jest ona jedną z wiodących marek na rynku. Produkty nowej serii (Disney 100), mogą być świetnym prezentem na nadchodzące święta. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami oraz na zakupy.


Szkicowniki artystyczne Art Creation są topowym produktem na listach zakupowych każdego artysty – amatora czy profesjonalisty. Nowe serie są już dostępne na naszych półkach. Zachęcamy do zakupów.