Promocje 16.11.2023

Poniżej prezentujemy 300 pomysłów marki Faber Castell na świąteczne upominki dla każdego. A wszystko w świątecznych cenach. Oferta pod indywidualne zamówienia.

Przedstawiamy promocję obowiązującą przez cały listopad na produkty marek:

  • Dahle
  • Novus
  • Maul
  • MemoBe
  • Cricco

Za zakupy za określoną kwotę otrzymasz gratis perfumy. Oferta pod indywidualne zamówienia.

Kupuj wybrane produkty w displayach i oszczędzaj nawet do 20%. Promocja Skarbczyk obowiązuje w listopadzie pod indywidualne zamówienia. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Kup produkty marki Maped Creativ za minimum 500 zł netto i odbierz kubek termiczny Maped Picnic za 1 grosz. Oferta specjalna obowiązuje do 15 grudnia i rozliczona będzie po jej zakończeniu.

Zapraszamy na zakupy.


Przy zakupie pakietu promocyjnego z długopisami oraz piórami Jazz Noble Elegance, jeden zestaw z tej serii otrzymasz gratis.

Gratis wydawany jest za 1 grosz w wersji Carbon. Skład pakietu może się różnić od tego na ulotce. Wartość minimalnego zamówienia 1 200 zł netto do rabatu.


Kup 2 opakowania takiej samej ciastoliny, a otrzymasz dodatkowe 1 opakowanie gratis. Przy składaniu zamówienia na B2B prosimy wpisać w uwagi informację o dodaniu gratisów do dostawy.

Do końca roku 2023 obowiązywać będą poniższe promocje pakietowe na produkty marki Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Od 20.11 (poniedziałek) do 24.11 (piątek) obowiązywać będzie dodatkowe 5% rabatu z okazji Black Week. Promocja obowiązuje na cały asortyment marki Pentel, przy minimalnej kwocie zamówienia 1 500 zł netto.

W ramach promocji można złożyć tylko jedno zamówienie. Promocja łączy się z ofertą na 5% w bonach za zakupy w całym listopadzie.

Kup przez cały listopad produkty marki Pentel za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 5% w bonach Sodexo gratis. Oferta obowiązuje przez cały listopad. Promocja sumuje się z innymi promocjami. Zachęcamy do zakupów.

Zapraszamy do składania zamówień.


Tylko dla klientów ABRO przygotowaliśmy specjalną ofertę na listopad. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% zwrotu korektą marketingową. Oferta obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Tylko pod indywidualne zamówienie promocja na segregatory marki Petite Office. Kup 22 segregatory, a 2 sztuki dostaniesz gratis.

Zapraszamy na zakupy.