Promocje 1.03.2023

Kup produkty marek Maped oraz Stick’n za minimum 300 zł netto i otrzymaj 5% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje od 20.02 do 12.03. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Rozliczenie promocji nastąpi po jej zakończeniu.


Tylko w ABRO przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Faber Castell.

Zrób zakupy za minimum 1 000 zł netto i odbierz dodatkowe 4% rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje przy zakupach z półki ABRO.

Zakupy sumują się przez cały marzec. Rozliczenie korektą po zakończeniu promocji. Zapraszamy na zakupy.


Do 3 marca obowiązują promocje na marki: Happy Color, Staedtler oraz M&G. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Za zakupy powyżej 1 000 zł netto na produktach marki Pentel, 5% w bonach Sodexo otrzymasz gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje od 1 do 31 marca 2023 z półki ABRO.


Kupuj w marcu produkty od firmy WPC (Pilot, Strigo, UHU, Pukka Pad), za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje na zakupy tylko z półki ABRO.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną i wyjątkową ofertą wyprzedażową.

Artykuły wyprzedażowe z magazynu ABRO nie podlegają prawu zwrotu. Na tekstylia obowiązuje wydłużony termin płatności (5.09.2023) Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.