Promocje 14.12.2023

Na wybrane zeszyty marki Oxford oraz TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat do -50%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz lub platformę B2B ABRO.


Kup 2 opakowania takiej samej ciastoliny, a otrzymasz dodatkowe 1 opakowanie gratis. Przy składaniu zamówienia na B2B prosimy wpisać w uwagi informację o dodaniu gratisów do dostawy.

Do końca roku 2023 obowiązywać będą poniższe promocje pakietowe na produkty marki Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Przy jednorazowym zakupie 10 sztuk koszulek lub 5 sztuk folii do laminowania marki Office Products w gratisie otrzymasz:

  • 10 szt. koszulek krystalicznych – herbata Tetley
  • 10 szt. koszulek groszkowych – mydło do rąk CleanHands
  • 5 szt. folii do laminowania – kalkulator Donau

Przy zakupie pakietu promocyjnego z długopisami oraz piórami Jazz Noble Elegance, jeden zestaw z tej serii otrzymasz gratis.

Gratis wydawany jest za 1 grosz w wersji Carbon. Skład pakietu może się różnić od tego na ulotce. Wartość minimalnego zamówienia 1 200 zł netto do rabatu.


Kup produkty marki Pentel za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 5% w bonach Sodexo gratis. Zakupy sumują się przez cały grudzień. Zachęcamy do zakupów zarówno z naszego magazynu jak i dostawcy.


Tylko dla klientów ABRO przygotowaliśmy specjalną ofertę na grudzień. Zrób w zakupy za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% zwrotu korektą marketingową. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji, która obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Zapraszamy na zakupy.