Nowości 14.12.2023

Przedstawiamy kreatywne propozycje marki Beniamin na prezenty świąteczne:

  • zestaw artystyczny 68 elementów
  • zestaw kreatywny świąteczny z inspiracjami

Prezentujemy ofertę maskotek i samochodzików marek YooHoo oraz Dffi. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który będzie idealnym prezentem pod choinkę.

Zwracamy Państwa uwagę na pluszowe misie o wysokości 100 centymetrów. Wzbogać wystawę swojego sklepu i zachwyć klientów wielkimi pluszakami.


Asortyment firmy Henry powiększył się o nowe wzory karnetów oraz o nowe zakładki zapachowe. Zapraszamy na zakupy oraz do składania zamówień.


Nowość marki Pentel, która jest ciekawym pomysłem na kreatywny prezent. Zestaw pisaków pędzelkowych do kaligrafii oraz liternictwa w plastikowej walizce. Zestaw zawiera 30 kolorów. Produkt pod indywidualne zamówienie.


Firma St.Majewski prezentuje kreatywne inspiracje do świątecznej zabawy z wykorzystaniem ich produktów marki Bambino. Ciekawe pomysły na zabawę zajmą czas najmłodszym oraz pobudzą ich kreatywność podczas wykonywania świątecznych ozdób.

Prezentujemy nowe pamiętniki „włochacze” dostępne już na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy na zakupy.


Firma Stanley oferuje zestawy narzędziowe dla najmłodszych i zestawy do budowy m.in. karmników dla ptaków oraz wiele innych zabawek. Są to produkty idealne na prezent pod choinkę oraz pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka.