Promocje 17.03.2023

Kup jeden z dwóch promocyjnych pakietów i odbierz gratisy w postaci gier o wartości 30% pakietu. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.

Oferta pod zamówienia indywidualne.


Tylko w ABRO przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Faber Castell.

Zrób zakupy za minimum 1 000 zł netto i odbierz dodatkowe 4% rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje przy zakupach z półki ABRO.

Zakupy sumują się przez cały marzec. Rozliczenie korektą po zakończeniu promocji. Zapraszamy na zakupy.


Prezentujemy gazetki z aktualnymi promocjami na produkty mari Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do składania zamówień.


Super promocje pakietowe na produkty marek: CoolPack, Colorino oraz Patio. Do każdego kupionego pakietu gratis do wyboru. Zapraszamy do składania zamówień.


Za zakupy powyżej 1 000 zł netto na produktach marki Pentel, 5% w bonach Sodexo otrzymasz gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje od 1 do 31 marca 2023 zarówno z magazynu ABRO jak i z Pentela.


Pióra kulkowe EnerGel w opakowaniach po 4 sztuki teraz w promocji 3+1 gratis. Zapraszamy na zakupy.


Przez cały marzec obowiązuje promocja na wszystkie produkty marki Rystor. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 500 zł netto, a otrzymasz 5% zwrotu korektą premiową po zakończeniu akcji. Zakupy sumują się

Zapraszamy do składania zamówień.


Kupuj w marcu produkty od firmy WPC (Pilot, Strigo, UHU, Pukka Pad), za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% gratis. Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji. Oferta obowiązuje na zakupy tylko z półki ABRO.