Nowości 17.03.2023

Świętujemy 100-lecie magii Disneya! 17 kwietnia oferta dostawcy powiększy się o nowe produkty ze znanymi na całym świecie licencjami.


Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami papierowych torebek prezentowych. Zachęcamy do składania zamówień.


Poniżej prezentujemy ofertę firmy Biurfol z nowościami na marzec 2023. Oferta dostawcy powiększyła się o nowe, piękne wzory. Zapraszamy do składania zamówień.


Powróć w magiczne lata poprzednich dekad z serią Jotter. Znane i kultowe długopisy inspirowane latami 50, 60, 70 oraz 80.

  • Lata 50 – Pastele
  • Lata 60 – Pop Art
  • Lata 70 – Glam Rock
  • Lata 80 – Retrowawe

Parker Ingenuity – nowa generacja produktów linii Parker, rozszerza ofertę o pióra kulkowe, pióra wieczne oraz długopisy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w poniższej ulotce.


Nowe pióra oraz długopisy marki Cresco już w ofercie dostawcy. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą oraz do składania zamówień.


Firma St.Majewski przygotowała dla najmłodszych „Kolorowe inspiracje”. Jest to inspirownik z pracami ambasadorów marki Bambino, którzy wykorzystują w swoich pracach produkty tej marki.

Niezwykle ciekawe inspiracje oraz instrukcja krok po kroku jak wykonać wiosenne ozdoby, to super zabawa dla dzieci oraz całej rodziny.


Oferta naszej hurtowni powiększyła się o produkty nowego dostawcy. Firma Tullo to polski producent zabawek sensorycznych dla niemowląt i dzieci oraz akcesoriów do masażu i rehabilitacji.

Produkty polskiej firmy już dostępne na naszych półkach. Zapraszamy do zakupów.


Prezentujemy Państwu produkty nowego dostawcy w naszej hurtowni.
„Twoje Hobby” to bogaty wybór zestawów kreatywnych – malowanie po numerach, zestawy do tworzenia diamentowych mozaik oraz wydrapywanki.

Zapraszamy na zakupy.