Promocje 17.11.2022

Kupując produkty marki Maped z naszego magazynu otrzymacie Państwo atrakcyjne gratisy:

  • 25 zł netto po rabacie = baton
  • 100 zł netto po rabacie = piórnik – saszetka
  • 200 zł netto po rabacie = kosmetyki

Aby skorzystać z promocji prosimy o dopisanie w uwagach zamówienia wybrane gratisy. Zapraszamy do zakupów.


Już jest nowa edycja gazetki promocyjnej na sezon zimowy z GDD. Produkty marek Happy Colour i Staedtler w atrakcyjnych promocjach, które obowiązują pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do korzystania.


Hiszpańskie produkty o pięknym wzornictwie w mega promocjach na koniec roku. Kupując podane ilości wybranych artykułów otrzymacie Państwo gratisowe produkty.


Każde 40 zł. netto po rabacie, wydane na produkty polskiego producenta premiowane będzie pyszną czekoladą marki Wawel. Zapraszamy do zakupów ze słodkim upominkiem.


SERWETKI

Obniżamy ceny na wybrane wzory serwetek. Produkty znanych marek takich jak Paper Design czy Duni w super cenach. Dostępność jest ograniczona, a oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do zakupów.


W styczniu 2023 roku, ceny marki Bambino wzrosną o około 10%.
Aby zapewnić Państwu dostępność produktów i umożliwić stworzenie odpowiedniego zapasu towarów rotujących wychodzimy z propozycją zamówienia na specjalnych warunkach. Tylko do 25.11.2022 udzielamy 160 dni terminu płatności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.


Zapraszamy do skorzystania z ofert promocyjnych na topowe marki naszej branży. W zależności od magazynu, z którego wybiorą Państwo realizację możemy zaproponować różne promocje pod indywidualne zamówienia.

Promocja do zakupów z magazynu ABRO obejmuje wszystkie marki. Każde indywidualne zamówienie powyżej 1000 netto premiowane jest 4% w bonach Sodexo lub korekcie. To Państwo wybieracie jaki rodzaj premii za zakupy chcecie otrzymać.
Zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielami naszej hurtowni lub wpisania w uwagach do zamówienia na platformie – Promocja WPC 4% bony lub Promocja WPC 4% korekta.

Promocje do zakupów z magazynu WPC obejmują: wymazywalne długopisy Strigo, G2 z wkładem niebieskim 0,7 w gratisie, markery Pintor zestaw, Pukka Pad oraz zakupy innych produktów w promocji standardowej 4%.