Nowości 17.11.2022

Przedstawiamy listę pomysłów na super prezenty od polskiego wydawnictwa książeczek dla dzieci, oraz z pełną listą tytułów związanych z sezonem zimowo świątecznym.


Polecamy nową wersję produktów znanego producenta kredek najwyższej jakości. Seria Black Edition marki Faber Castell posiada wiele nowych form opakowań, jak i rodzajów samych produktów.

Zapraszamy na zakupy.


Przedstawiamy nowe wydania niepowtarzalnych gier takich jak:

  • Na ile ogarniasz?
  • Podziel To
  • Dracula

Polski producent jak zawsze dołożył wszelkich starań aby nowe tytuły wyróżniały się na tle innych gier na naszym rynku.


Kalendarze premium Kandyjskiej marki dostępne na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do zakupów.


W imieniu naszej hurtowni oraz Firmy PASO zapraszamy serdecznie do odwiedzenia prezentacji nowości tekstylnych na sezon szkolny 2022/2023.

W dniach 23-24 listopada w Hotelu Trylogia możecie Państwo spotkać się z Przedstawicielami PASO i zamówić nowe plecaki, piórniki i wiele innych produktów na nadchodzący sezon szkolny i nie tylko.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych obrazków cekinowych. Produkt cieszący się Państwa zainteresowaniem, zyskał wiele nowych odsłon. Zapraszamy na zakupy.


Unikalne wzornictwo i prestiż to atuty nowych karnetów świątecznych, które są już na naszych półkach. Składanie życzeń w formie kartki świątecznej to nadal bardzo popularna forma. Prezentowane karnety marek Henry i Clear Creations to coś więcej niż zwykła kartka świąteczna. Zapraszamy na zakupy.


Specjalnie dla Państwa rozwinęliśmy dział artystyczny. Produkty te idealnie wpisują się w sezon świąteczny zarówno pod względem uniwersalności samego prezentu jak i jego jakości. Już teraz możecie Państwo zamawiać z naszego magazynu takie marki jak: Bryunzell Sakura, Art Creation, Van Ghog czy Rembrandt.


Nadszedł czas wyboru prezentów świątecznych dla najbliższych. Jeśli chcą Państwo mieć w Swojej ofercie jeden z najbardziej popularnych prezentów z naszej branży, to zapraszamy do zakupu kompletu naszych markerów alkoholowych Touch Cool 80 kolorów.

Forma podania, jakość i cena to 3 cechy tego produktu, które są jego atutami jako idealnego prezentu dla każdego, kto odwiedzi Państwa sklep stacjonarny czy internetowy.