Świąteczna promocja firmy Best Total

Wraz z firmą Best Total przygotowaliśmy dla Państwa promocję świąteczną na produkty kreatywne. Tylko w naszej hurtowni do zakupu poniższych produktów doliczany będzie dodatkowy rabat (do 10%), naliczany kaskadowo.

  • bibuły
  • kartony brokatowe
  • kartony faliste
  • pianki dekoracyjne

Produkty te wykorzystywane są do tworzenia ozdób świątecznych w: szkołach, przedszkolach, sklepach, na zajęciach plastycznych oraz w domach przy ozdabianiu choinek.

Jest to zarówno świetna zabawa dla dzieci i dorosłych jak również nauka zdolności plastycznych i manualnych.

Bibuły gładkie

Kolorowa bibułka gładka, bezkwasowa pakowana w rolkach, składkach i w ryzach. Wysokiej jakości papiery typu MG, MF, SILK etc. Wysoka gramatura idealnie nadająca się nie tylko dla celów dekoracyjno-plastycznych czy rękodzieła, ale i do pakowania/owijania odzieży, kosmetyków, obuwia, biżuterii, wszelkiego rodzaju upominków, prezentów. Papiery doskonale nadają się do druku.

Standardowa bibułka szkolna potocznie nazywana witrażową. To typowy papier bibułkowy szkolny. Można ją wykorzystać w wielu pracach plastycznych. Jest delikatna, zatem używanie jej ćwiczy umiejętność rozszerzania własnych niepowtarzalnych fantazji, wycinania czy naklejania. Sprawdza się także przy pakowaniu, owijaniu produktów.

Karton brokatowy

Papier pokryty w całości mieniącym się kolorowym drobnym brokatem. Idealnie nadaje się do wykonywania kartek okolicznościowych, pudełek na prezenty etc. Doskonały surowiec dekoracyjny, którego wykorzystanie zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni. Polecany do prac plastycznych z udziałem dzieci. Jedyna taka oferta w kraju.

Dostępny w arkuszach i ryzach w 17 kolorach. Możliwość cięcia na mniejsze formaty.

Karton falisty

Dwuwarstwowa ozdobna kolorowa tektura falista tzw. mikro-fala. Bogaty i największy wybór w kraju! Ze względu na wysokie właściwości plastyczne wspaniale nadaje się do prac ręcznych z dziećmi. Mocne, żywe kolory, które idealnie nadają się do kartek jak również innych ozdób. Doskonały materiał do scrapbookingu, quillingu czy też innej sztuki rękodzieła. Świetnie nadaje się do wycinania i klejenia.

Dostępna w rolkach i w ryzach na płasko.

Pianka dekoracyjna

Pianka (z klejem i bez), wysokiej jakości (2mm-2,5mm) – typ EVA czyli bezpieczna dla otoczenia, przeznaczona dla dzieci powyżej lat 3.  Miękka pianka, do dekoracji, ozdabiania, oklejania. Przydatna również do tworzenia stempli. Łatwa do cięcia, klejenia, zszywania.

Dostępna pakowana zbiorczo w miksach oraz pakowanych pojedynczo z tzw. dziurą euro – zawieszką.

Zapraszamy do odwiedzin hurtowni oraz do składania zamówień.