Świąteczna oferta wydawnictwa Martel

Już niedługo będziemy cieszyć się Bożym Narodzeniem. Jest to okres pełen radości, rodzinnych spotkań i wręczania prezentów najbliższym.

Właśnie, prezenty – dylemat niejednej osoby. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą, idealną do zatowarowania Państwa sklepu na święta.

Książki dla dzieci są idealnym rozwiązaniem problemów z pomysłem na prezenty. Nie tylko są świetną atrakcją i zapewniają dużo zabawy małym dzieciom, ale również pomagają w rozwijaniu wyobraźni, kreatywnym myśleniu oraz kształtowaniu koordynacji oko-ręka.

Książki – baśnie i bajki

Klasyczne opowieści niosące uniwersalne prawdy i ponadczasowe przesłania.

Kolorowanki z naklejkami

Oto kolorowanki z ilustracjami sympatycznych bohaterów, które dostarczą dzieciom wspaniałych wrażeń. Każda książeczka zawiera 50 pięknych naklejek z brokatem, którymi dzieci z pewnością się zachwycą.

Kolorowanki aktywizujące

Seria książeczek łącząca obrazki do kolorowania z prostymi, kreatywnymi zadaniami. Zawiera naklejki oraz miejsca do ich wklejania. Zainteresuje nawet najbardziej wymagającego smyka!

Kolorowanki edukacyjne

Prawdziwa frajda dla małych zuchów! Zbiór zadań tekstowych w formie rymowanych zagadek.

Kolorowanki dla najmłodszych

Książeczki dedykowane są dla najmłodszych dzieci, które dopiero uczą się kolorować. Grube kontury obrazków oraz nieskomplikowane kształty sprawią dziecku wiele satysfakcji.

Książki dla dzieci

Przedstawiają wspaniałych bohaterów, którzy chętnie zaprzyjaźnią się z maluchami. Będą razem tańczyć, śpiewać, naśladować dźwięki, liczyć poznawać smaki oraz pokonywać własne słabości.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą wydawnictwa Martel oraz na zakupy.