Promocje 4.11.2022

Nowy pakiet promocyjny na produkty marki Zenith. Do pakietu super gratisy.

Przypominamy o nadal obowiązujących promocjach pakietowych na produkty marek: Astra, Astrapen, Zenith oraz Creativo. Do każdego pakietu dodajemy gratis.


Od poniedziałku (7.11.2022), obowiązywać będzie dodatkowe 10% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment marki Foksal. Zapraszamy na zakupy.


Do 20 grudnia obowiązuje dodatkowe 3% rabatu naliczanego kaskadowo na cały asortyment. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Zachęcamy do składania zamówień.


Do końca listopada obowiązywać będzie 5% dodatkowego rabatu, naliczanego kaskadowo na cały asortyment. Promocja obowiązuje od poniedziałku (7.11.2022). Zapraszamy na zakupy.


Super promocje pakietowe na produkty marek: CoolPack, Colorino oraz Patio. Na uwagę zasługuje promocja pakietowa na długopisy wymazywalne. Do każdego pakietu gratis do wyboru. Zapraszamy do składania zamówień.


Za zakup 2 opakowań kleju w sztyfcie 8 gramów (ERK08), otrzymasz 1 opakowanie po 1 groszu. Promocja obowiązuje przy zakupie z półki naszej hurtowni.

Do 30 listopada zakup produktów świątecznych na kwotę 1 200 zł netto, premiowany jest 60 zł w bonach Sodexo. Promocja świąteczna nie łączy się z innymi promocjami.


Już za 16 dni odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Będzie to pierwszy taki turniej na Bliskim Wschodzie i pierwszy rozegrany jesienią. Będzie także ostatnim, w którym wezmą udział 32 drużyny.

Z tej okazji firma Tactic oferuje dodatkowe 10% rabatu naliczanego kaskadowo na produkty z licencją naszej reprezentacji. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi promocjami na produkty marek: Mungyo, Kolori, Penmate oraz Dong-A.

Promocje obowiązują pod indywidualne zamówienie.