Promocje 18.08.2022

Już za 15 dni startuje nowy rok szkolny!

Z tej okazji zapraszamy do rozpoczęcia przygotowań razem z nami w promocyjnym nastroju. Od dzisiaj startujemy z akcją rabatową „Powrót do Szkoły z ABRO”.

Do 26 sierpnia obowiązywać będą dodatkowe rabaty na wybrane produkty z naszego magazynu. Rabaty będą rozliczone korektą premiową po zakończeniu akcji.

Promocje łączą się z promocjami z Dni Otwartych, na które serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na zakupy samoobsługowe oraz poprzez naszą platformę sprzedażową B2B.


Zrób zakupy za określoną kwotę i odbierz gratis. Zapraszamy na zakupy. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z super pakietów promocyjnych z gratisami od firmy Astra.


Przedstawiamy obowiązujące promocje na marki: MunHwa, Berlingo, Centropen oraz Citizen. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia. Szczegóły w poniższych ulotkach.


Za zakup produktów o określonej kwocie z całej oferty produktowej Derform, odbierz 3%-5% w towarze gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.

Za zakup produktów o określonej kwocie z oferty produktowej Backup, odbierz 200 zł – 400 zł w bonach Sodexo gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.

Zapraszamy na zakupy.


Pakiety promocyjne marki Happy Color oraz Staedtler z gratisami pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach.


Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi promocjami na produkty firmy Milan. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Zrób zakupy za określoną kwotę i odbierz bony Sodexo gratis:

  • 500 zł netto – 4% w bonach
  • 2 000 zł netto – 7% w bonach

Zakupy sumują się od 16 do 31 sierpnia.


Zapraszamy do zapoznania się z promocjami marek: UHU oraz Pilot. Do każdego zakupionego pakietu otrzymacie Państwo gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.