Promocje 21.09.2022

Informujemy o aktualnych promocjach firmy Amex, które obowiązują do końca września pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do składania zamówień.


Przy zakupie pakietu promocyjnego Student & More, Smartband Xiaomi gratis. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Promocja pod indywidualne zamówienie.


Kup bloki techniczne i rysunkowe w formatach A3 i A4 marki Happy Color i zdobądź dodatkowy rabat. Za indywidualne zamówienia o wartości 500 netto dodajemy 5%, a zamówienia powyżej 1000 netto premiujemy rabatem 7%.

Rabaty naliczane są kaskadowo. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Przy składaniu zamówień prosimy o podanie uwagi o promocji rabatowej.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.


Poniżej prezentujemy obowiązujące promocje na produkty marki Milan. Zapraszamy do składania zamówień. Promocje obowiązują pod indywidualne zamówienia.


Kupuj produkty Post-It oraz Scotch i odbieraj gratisy. Szczegóły w poniższych ulotkach. Promocje obowiązują pod indywidualne zamówienia.


Zamów produkty marki Rystor i odbierz dodatkowy rabat naliczany kaskadowo. Promocja pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.

  • 600 zł netto – 3%
  • 1 200 zł netto – 6%
  • 2 400 zł netto – 9%

Uwaga! Promocja obowiązuje do 26 do 30 września.


Kupuj gry i puzzle marki Trefl w pakietach i odbieraj produkty gratis. Zapraszamy do zapoznania się z promocją oraz do składania zamówień. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Ruszyła kampania ekologiczna Eco Pilot – Piszemy dla naszej planety! Kampania skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i średnich. Cała kampania jest szeroko komunikowana w mediach społecznościowych na fanpage Pilot i Frixion. Szczegóły na stronie eco.mocpisania.pl