Promocje 22.02.2023

Do końca lutego obowiązują dodatkowe rabaty na zakupy produktów firmy Askato:

  • 1 000 zł netto – 2%
  • 2 000 zł netto – 3%
  • 3 000 zł netto – 4%

Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.


Kup produkty marek Maped oraz Stick’n za minimum 300 zł netto i otrzymaj 5% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Promocja obowiązuje od 20.02 do 12.03. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji. Rozliczenie promocji nastąpi po jej zakończeniu.


Promocja na segregatory marki Donau obowiązuje tylko do 24.02.2023. Przy zakupie 25 sztuk segregatorów marki Donau Master, opakowanie koszulek w pudełku otrzymasz gratis. Rozliczenie gratisów po zakończeniu akcji.


Do każdego zakupionego piórnika Cool Gang w promocji otrzymasz gratisy:

  • długopis wymazywalny
  • gumki do długopisu
  • kolorowankę
  • podstawkę na biurko

Oferta pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do składania zamówień.


Serwetki wielkanocne oraz całoroczne w promocji 10+2. Szczegóły w poniższej ulotce. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie.

Super pakiety promocyjne z produktami do biura i szkoły. Szczegóły promocji w poniższych ulotkach. Oferta pod indywidualne zamówienie przedłużona do końca lutego. Zachęcamy do składania zamówień.


Tylko do końca lutego zakup produktów marki Pentel w okresie 13.02-28.02.2023, premiowany jest bonami Sodexo.

  • 1 000 zł netto – 4% w bonach Sodexo
  • 2 000 zł netto – 5% w bonach Sodexo

Wartość zakupów sumuje się w okresie trwania promocji.


Przez cały luty zakupy z naszego magazynu na markach: Pilot, Strigo, Pukka Pad oraz UHU na kwotę 1000 zł netto obowiązuje -8% gratis (5% w korekcie premiowej lub w bonach + 3% w produktach po 1 groszu z listy). Do promocji produkty z listy wybierane są losowo.

Zakupy sumują się w okresie promocji. Zapraszamy do składania zamówień.


Wyprzedaż kalendarzy

Paperblanks

Aż 20% dodatkowego rabatu na wszystkie kalendarze marki Paperblanks. Oferta obowiązuje z magazynu ABRO do wyczerpania zapasów.

Hamelin

Na wszystkie kalendarze do wyczerpania zapasów, obowiązuje 50% dodatkowego rabatu naliczanego kaskadowo. Oferta tylko przy zakupie z magazynu naszej hurtowni.

Herlitz

Tylko na kalendarze marki Herlitz obowiązuje 60% rabatu przy zakupie z półki ABRO. Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży.