Promocje 25.08.2023

Poniżej prezentujemy aktualnie obowiązujące promocje pakietowe z gratisami. Kupując pakiet produktów otrzymujesz nagrodę rzeczową lub towar gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Do 1 września obowiązuje dodatkowe 5% rabatu naliczanego kaskadowo na wszystkie zeszyty. Promocja działa automatycznie z naszego magazynu. Dodatkowo przy zakupie plecaka – piórnik z klapką lub wyposażeniem za 50%, promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie.


Powitaj nowy rok szkolny z firmą CX.
Kupuj produkty marek: Maped, Maped Picnik oraz Stick’n i odbierz gratisy.
W poniższej ulotce szczegóły promocji.

Zapraszamy na zakupy.


Kupuj produkty marki dpCraf za wskazane w ulotce kwoty, a otrzymasz dodatkowy rabat na zakupy. Promocja obowiązuje tylko pod indywidualnie nadesłane zamówienia.

  • 2 000 zł netto – 3% rabatu
  • 3 100 zł netto – 5% rabatu
  • 4 000 zł netto – 6% rabatu
  • 5 600 zł netto – 7% rabatu

Zapraszamy do skorzystania z okazyjnych cen na kalendarze basic marki TOP-2000.

  • Kalendarz książkowy A5 2024 dzienny Basic zielony, Top-2000
  • Kalendarz książkowy A5 2024 dzienny Basic czarny, Top-2000
  • Kalendarz książkowy A5 2024 dzienny Basic bordowy, Top-2000
  • Kalendarz książkowy A5 2024 dzienny Basic granatowy, Top-2000

Kupuj produkty marki Top-2000 i odbieraj super nagrody:

  • 1 500 zł netto i 15 SKU – 6% rabatu lub karta podarunkowa Rossmann 130zł

Kupuj produkty marki Oxford i odbieraj super nagrody:

  • 2 000 zł netto i 20 SKU – 7% rabatu lub karta podarunkowa Rossmann 100zł

Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienie do 30 września i nie łączy się z innymi promocjami. Produkty zakupione w promocji nie podlegają prawu zwrotu.


Z okazji nowego roku szkolnego tylko w naszej hurtowni, do końca sierpnia, obowiązuje dodatkowe 3% rabatu na cały asortyment firmy Henry.


Na wybrane długopisy oraz bloki marki Colorino obowiązują atrakcyjne, obniżone ceny. Przy zakupie plasteliny Colorino farby plakatowe gratis.

Poniżej prezentujemy aktualnie obowiązujące promocje pakietowe z gratisami. Kupując zestaw produktów otrzymujesz nagrodę rzeczową lub towar gratis. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Do 15 września obowiązuje dodatkowe 2% rabatu na cały asortyment marki Otocki i Koma Plast. Zapraszamy na zakupy stacjonarne oraz poprzez platformę sprzedażową B2B.


Dokonaj zakupu produktów marek: Pilot, Strigo oraz Pukka Pad na minimum 1000 zł netto i otrzymaj zwrot w wysokości 4% korektą premiową po zakończeniu promocji. Zakupy sumują się przez cały sierpień i promocja obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższymi promocjami z gratisami marki Strigo obowiązującymi pod indywidualne zamówienia.