Promocje 29.11.2023

Kup 2 opakowania takiej samej ciastoliny, a otrzymasz dodatkowe 1 opakowanie gratis. Przy składaniu zamówienia na B2B prosimy wpisać w uwagi informację o dodaniu gratisów do dostawy.

Do końca roku 2023 obowiązywać będą poniższe promocje pakietowe na produkty marki Milan. Oferta obowiązuje pod indywidualne zamówienia.


Od 1 stycznia 2024 wchodzi podwyżka cen na produkty marek Newell. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączniku do pobrania.

Zapraszamy do skorzystania z promocji świątecznej, która obowiązuje tylko do 4 grudnia. Wybrane produkty marek: Parker, Waterman, Paper Mate, Sharpie, Elmer’s oraz Rotring z dodatkowym rabatem od 5% do 10%. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Nadszedł czas wzmożonych zakupów sektora budżetowego oraz zwiększonej ilości wysyłek zakupów prezentowych. Niezbędne do tego jest przygotowanie dobrej oferty, zarówno pod kątem cenowym jak również jakościowy.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szereg promocji na najbardziej potrzebne produkty.

Tylko w ABRO znajdziecie Państwo taśmy pakowe Office Products oraz Donau w super cenach. Zapraszamy na naszą platformę lub do hurtowni po poniższe produkty:

Przy jednorazowym zakupie 10 sztuk koszulek lub 5 sztuk folii do laminowania marki Office Products w gratisie otrzymasz:

  • 10 szt. koszulek krystalicznych – herbata Tetley
  • 10 szt. koszulek groszkowych – mydło do rąk CleanHands
  • 5 szt. folii do laminowania – kalkulator Donau

Kup produkty marek Post-It lub Scotch o wartości 100 zł netto, a parę skarpet otrzymasz gratis. Zapraszamy na zakupy.

Obie powyższe promocje zostaną rozliczone automatycznie po zakończeniu miesiąca.


Przy zakupie pakietu promocyjnego z długopisami oraz piórami Jazz Noble Elegance, jeden zestaw z tej serii otrzymasz gratis.

Gratis wydawany jest za 1 grosz w wersji Carbon. Skład pakietu może się różnić od tego na ulotce. Wartość minimalnego zamówienia 1 200 zł netto do rabatu.


Kup przez cały listopad produkty marki Pentel za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 5% w bonach Sodexo gratis. Oferta obowiązuje przez cały listopad. Promocja sumuje się z innymi promocjami. Zachęcamy do zakupów.

Zapraszamy do składania zamówień.


Tylko do końca listopada obowiązuje specjalna promocja dla klientów ABRO. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% zwrotu korektą marketingową. Oferta obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Zapraszamy na zakupy.