Nowości 29.11.2023

Edukacyjne tablice magnetyczne i suchościeralne marki MemoBe są dostępne na półkach naszej hurtowni. Są idealnym prezentem dla dzieci, które lubią rozwijać swoją kreatywność oraz zdolności manualne i wyobraźnię.

Zapraszamy na zakupy.


Nasza oferta powiększyła się o produkty kreatywne marki Avenir. Mozaiki, wydrapywanki, zestawy kreatywne oraz inne produkty znajdą Państwo na półkach ABRO.

Zachęcamy do zakupów.


Zachęcamy do zapoznania się z nowymi grami edukacyjnymi oraz puzzlami od firmy Roter Kafer. Nowości dostępne na naszych półkach. Zapraszamy.


Poniżej prezentujemy ofertę zabawek popularnej marki Stanley. Idealne rozwiązanie na prezent pod choinkę z okazji szybko zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Nowe i oryginalne kolorowanki od francuskiej marki Avenue Mandarine już są dostępne na półkach naszej hurtowni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Daj się ponieść swojej wyobraźni i stwórz dzieła sztuki. Nowy zestaw 20 markerów marki Poscka w plastikowej teczce lub metalowym case-ie już jest dostępny w ABRO.