Promocje 8.11.2023

Na wybrane zeszyty marki Oxford oraz TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat do -30%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz.


Z okazji zbliżających się świąt specjalnie dla Państwa na wybrane produkty marek: Parker, Waterman, Paper Mate, Sharpie, Elmer’s oraz Rotring, obowiązywać będą dodatkowe rabaty (od 5% do 10%). Oferta pod indywidualne zamówienia.


Kup produkty marek Post-It lub Scotch o wartości 100 zł netto, a parę skarpet otrzymasz gratis. Zapraszamy na zakupy.

Przy jednorazowym zakupie 10 sztuk koszulek lub 5 sztuk folii do laminowania marki Office Products w gratisie otrzymasz:

  • 10 szt. koszulek krystalicznych – herbata Tetley
  • 10 szt. koszulek groszkowych – mydło do rąk CleanHands
  • 5 szt. folii do laminowania – kalkulator Donau

Kup przez cały listopad produkty marki Pentel za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 5% w bonach Sodexo gratis. Oferta obowiązuje przez cały listopad. Promocja sumuje się z innymi promocjami. Zachęcamy do zakupów.

Kupując produkty z katalogu świątecznego za kwotę powyżej 1 000 zł netto otrzymasz 10 sztuk eleganckich toreb prezentowych oraz zestaw Mattehop + papeterię. Zapraszamy na zakupy.


Tylko dla klientów ABRO przygotowaliśmy specjalną ofertę na listopad. Zrób w miesiącu zakupy za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% zwrotu korektą marketingową. Oferta obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Zapraszamy na zakupy.