Nowości 19.04.2024

Ruszył sezon na bańki mydlane. Zapraszamy do naszej hurtowni po szeroki wybór baniek różnych marek: Starpak, Tuban, My Buble, One Dolar i Trendhaus. Oraz do składania zamówień poprzez naszą platformę sprzedażową.


Samochodziki, maskotki oraz inne zabawki idealne na prezent np. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Samochodziki z kolekcji PRL mogą być też dobrym pomysłem na prezent dla dorosłego entuzjasty motoryzacji.


Produkty nowego dostawcy zabawek już są w ofercie naszej hurtowni. Dystrybutor gier i zabawek edukacyjnych marek takich jak: Panini, Lisciani, Cubic Fun, Diamond Dotz, Plus Plus oraz Spirograph, posiada asortyment z ugruntowaną pozycją i popularnością na rynku, którą cieszy się od lat.

Wybrane marki dostępne już w naszym magazynie. Pełna oferta dostępna pod zamówienie.


Wraz ze zbliżającym się sezonem Pierwszych Komunii Świętych oraz Chrztów, zapraszamy na zakupy: pamiątek, karnetów oraz wielu innych produktów związanych z sakramentami.


Przedstawiamy ofertę produktową w barwach narodowych oraz ze Strefy Kibica. Nieodłączny asortyment podczas zbliżających się świąt narodowych oraz kibicowania naszym reprezentantom sportowym.


Super markery alkoholowe w komplecie po 80 kolorów. Produkt bardzo popularny zarówno wśród artystów amatorów jak i profesjonalistów. Zapraszamy do składnia zamówień.