Promocje 12.04.2024

Przez cały kwiecień robiąc zakupy z półki ABRO na kwotę 200 zł netto otrzymasz gratis produktowy. Obroty sumują się przez cały miesiąc. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.


Za zakup produktów z oferty GDD na konkretne wartości, otrzymasz wybrany przez siebie podarunek: bon wakacyjny lub jedną z różnych kart podarunkowych.

Oferta wyłącznie pod indywidualne zamówienia. Szczegóły promocji w poniższej ulotce. Zapraszamy do składania zamówień.


Tylko teraz przy zakupie z półki ABRO wybrane produkty marek Parker oraz Waterman w obniżonej cenie. Zapraszamy na zakupy.

Weź udział w wyjeździe do Budapesztu z ABRO i Newell. Czterodniowa wycieczka odbędzie się 8-11 października 2024. Szczegóły wyjazdu oraz arkusz zgłoszeniowy z warunkami do pobrania poniżej.


Zapraszamy do składania zamówień na pakiety promocyjne na: butelki, bidony, długopisy, kleje, Colorino oraz zeszyty i kołozeszyty. Do każdego zakupionego pakietu atrakcyjny gratis. Oferta pod indywidualne zamówienia.


Tylko do 19 kwietnia obowiązywać będzie dodatkowe 5% rabatu na markery artystyczne TouchCool oraz puzzle drewniane.

Promocja wyłącznie pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Przez cały kwiecień zrób zakupy z półki ABRO na kwotę 200 zł netto i otrzymaj gratis w postaci kubka oraz śniadaniówki. Zakupy sumują się przez cały miesiąc. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zapraszamy na zakupy.