Nowości 12.04.2024

Zapraszamy do zapoznania się z produktami edukacyjnymi marki Demart. Puzzle, mapy, podkłady, karty edukacyjne oraz ściągi są dostępne na półkach ABRO.


Wiosenna kolekcja nowości marki Paperblanks odznacza się niesamowitym wzornictwem. Zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni po: notesy, piórniki, taśmy oraz zakładki do książek.


Artykuły szkolne i tekstylia w nowych wzorach na rok 2024 są już dostępne na półkach ABRO. Zapraszamy do zapoznania się nowościami oraz do zakupów.


Poniżej przedstawiamy nowości asortymentowe marek: Peter Pauper oraz Suatelier. Notesy, teczki oraz naklejki ozdobne znajdą państwo dostępne na naszych półkach.


Zabawki dla dzieci do piaskownicy lub na plażę. Wiaderka, łopatki oraz foremki do piasku polskiej firmy Wader, nowego dostawcy w naszej hurtowni, są już dostępne. Zapraszamy na zakupy.


Zabawki outdoorowe
i sportowe

Coraz więcej czasu spędzamy na dworze ze względu na coraz cieplejszą, wiosenną pogodę. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą zabawek outdoorowych oraz sportowych. Produkty są dostępne w naszym magazynie.