Promocje 12.01.2024

Kup jednorazowo produkty marki Post-It za minimum 200 zł netto, a otrzymasz podajnik do karteczek gratis.

Kup jednorazowo wybrane produkty marki Scotch za minimum 100 zł netto, a otrzymasz podajnik do taśm gratis.


W związku z Międzynarodowym Dniem LEGO proponujemy Państwu ofertę promocyjną -50% na książki z serii LEGO. Oferta promocyjna obowiązuje 8-26.01.2024. pod indywidualne zamówienia bez prawa zwrotu.

Zapraszamy do składania zamówień.


Przy jednorazowym zakupie 10 sztuk koszulek lub 5 sztuk folii do laminowania marki Office Products w gratisie otrzymasz:

  • 10 szt. koszulek krystalicznych – herbata Tetley
  • 10 szt. koszulek groszkowych – mydło do rąk CleanHands
  • 5 szt. folii do laminowania – kalkulator Donau

Z okazji Blue Monday obowiązuje dodatkowe 10% rabatu naliczanego w całości na wszystkie produkty w niebieskim kolorze tuszu lub obudowy. Oferta promocyjna obowiązuje od 15 do 17 stycznia 2024 pod indywidualne zamówienie.

Aby wziąć udział w promocji należy jednorazowo zamówić promocyjne produkty za minimum 1 000 zł netto. Szczegóły promocji w poniższej ulotce.

Kup produkty marki Pentel za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 5% w bonach Sodexo gratis. Zakupy sumują się przez cały styczeń. Zachęcamy do zakupów zarówno z naszego magazynu jak i dostawcy. Obie promocje sumują się ze sobą.


Tylko dla klientów ABRO przygotowaliśmy specjalną ofertę na styczeń. Zrób zakupy za minimum 1 000 zł netto, a otrzymasz 4% zwrotu korektą marketingową. Zakupy sumują się w czasie trwania promocji, która obowiązuje tylko z magazynu ABRO.

Dostępne są również inne promocje obowiązujące pod indywidualne zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi ulotkami oraz do składania zamówień.


Super obniżka na zeszyty tylko w ABRO. Wyprzedaż obowiązuje na wybrane zeszyty.

Zapraszamy na zakupy.