Promocje 12.07.2023

Oferta pakietów promocyjnych z gratisami pod indywidualne zamówienia do pobrania poniżej. Oferta obowiązuje do 18 sierpnia.

Nadal aktywna jest promocja z pakietem Astra Basic Start, która obowiązuje do 18 lipca 2023r.


Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami gratisowymi, obowiązującymi na wybrane produkty marek:

  • Happy Color
  • Staedtler
  • M&G

Materiały promocyjne do pobrania poniżej. Oferta obowiązuje tylko pod zamówienia indywidualne. Zapraszamy do składania zamówień.


Na wybrane zeszyty marki TOP-2000 obowiązuje dodatkowy rabat -30%. Zapraszamy do składania zamówień poprzez poniższy formularz lub platformę sprzedażową ABRO.


Kup dwie sztuki pióra wiecznego New IM Black GT M marki Parker, a trzecią sztukę otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje pod indywidualne zamówienie oraz do wyczerpania zapasów.


Kupuj pakiety promocyjne na produkty marek: Colorino, CoolPack oraz Patio i wybieraj gratisy: towar po 0,01 zł, napoje lub karty podarunkowe. Oferta pod indywidualne zamówienie.


Kup produkty marki Pentel w lipcu za minimum 1 000 zł netto i otrzymaj 4% zwrotu w bonach Sodexo lub w korekcie premiowej. Zakupy sumują się przez cały lipiec zarówno dla dostaw bezpośrednich jak i z magazynu ABRO. Rozliczenie promocji po jej zakończeniu.


Przedstawiamy promocyjną ofertę na drukarenki Niezgubki. Im więcej kupionych drukarenk, tym niższa cena za sztukę.

  • 1-5 sztuk – 41,18 zł net/net
  • 5-10 sztuk – 37,65 zł net/net
  • powyżej 50 sztuk – 34,12 zł net/net
  • powyżej 100 sztuk – 31,77 zł net/net

Zapraszamy na zakupy.


Kup produkty marek: Pilot, Strigo oraz Pukka Pad w lipcu za minimum 1000 zł netto i otrzymaj 4% zwrotu w korekcie premiowej. Zakupy sumują się przez cały lipiec tylko z magazynu ABRO. Rozliczenie promocji po jej zakończeniu.

Zapraszamy na zakupy.